Hashtag: '#Агенција на годината'
Festivals

ДОДЕЛЕНИ НАГРАДИТЕ ЕПИКА: Групацијата „McCann“ е прогласена за Агенциска мрежа на годината

18 ное 2018
За значајното признание во областа на индустријата на креативните комуникации годинава конкурираа рекордни 4.020 проекти од 69 држави од целиот свет. Тоа е за 20 проценти повеќе од минатото издание
прикажани (од 1 до 1) од вкупно: 1
Напишавме